Kup 帝国战争:星际 PC Key

Kiedy premiera 帝国战争:星际? Gra nie trafiła jeszcze do sprzedaży w żadnym ze śledzonych sklepów, więc ceny na razie nie ma. Gdy pojawią się pierwsze oferty, zaczniemy notować ich historię od dnia premiery, dzięki czemu później zobaczysz, jak cena zmieniała się od startu. Ustaw alert, a napiszemy, gdy gra trafi do sprzedaży.

Premiera: Już wkrótce
帝国战争:星际
帝国战争:星际
Keyshops
Brak dostępności
Kup w oficjalnym sklepie:
Za darmo
Kup w keyshopach:
Zobacz historię cen

Sklepy oficjalne (1)

DRM:
Steam
Steam
Steam
帝国战争:星际
Windows
24tyg temu
DRM:
Steam

O 帝国战争:星际

帝国战争:星际 - o grze
游戏中保留了原动漫的独特美术风格,真实还原了令人兴奋的广阔场景,并传达了纯正的世界观。在游戏中,你将有机会在经过精心开发的3D地图上建设自己的基地,这些基地不仅包括多功能建筑,如反侦察设施、敌人减速装置、领土扩张工具和路障,还有深渊魔怪在四处游荡,等待勇者前来挑战。作为骑士团的指挥官,你将负责扩张和升级基地,指挥队伍进行战斗,搜集珍贵的黑晶,并与其他玩家展开激烈的竞技对战。在这个世界里,你将沉浸在各种策略玩法中,享受高度自由的游戏操作,同时探索原汁原味的故事情节。指挥官,请准备好,我们正在野原星迎接你的到来。
Interfejs:
Simplified Chinese
Audio:
Simplified Chinese
Napisy:
Simplified Chinese

Klasyfikacja wiekowa

Brak informacji

Minimalne:

  • Procesor: Intel Core i3
  • Pamięć: 2 GB RAM
  • Grafika: GeForce GTX 750
  • Dysk: 2 GB available space
  • Dodatkowe uwagi: Broadband Internet connection

Zalecane:

  • Procesor: Intel Core i7
  • Pamięć: 2 GB RAM
  • Grafika: GeForce GTX 1080
  • Dysk: 4 GB available space
  • Dodatkowe uwagi: Broadband Internet connection
Historycznie najniższa cena
Historia cen ze sklepów oficjalnych
0,00 zł
Steam
5 miesięcy temu
Historia cen z keyshopów
-
-
-

FAQ

8 pytań

Zanim zaczniesz szukać taniego klucza PC do 帝国战争:星际, sprawdź najważniejsze informacje. Twórcy: 帝国战争:星际. Wydawca: 帝国战争:星际. Data premiery na PC: Coming Soon. Gatunki: Action, Strategy, Free To Play, RPG, Simulation, Adventure, Massively Multiplayer. Kategorie: Multi-player, PvP, Online PvP, Co-op, In-App Purchases, Single-player, Online Co-op, MMO.

Q

Gdzie kupić tani klucz Steam (CD key) do 帝国战争:星际?

帝国战争:星际 jest darmowe! Pobierz grę na Steam i zacznij grać od razu.

帝国战争:星际 jest całkowicie darmowe na Steam. Nie musisz nic kupować - po prostu pobierz i graj. Szukasz premium DLC lub przedmiotów w grze? Sprawdź tabelę ofert powyżej.

Nasz tracker cen obejmuje oficjalne sklepy i keyshopy, więc znajdziesz 帝国战争:星际 w promocji nawet poza sezonowymi wyprzedażami. Obecnie wykrywamy 1 aktywna oferta z oficjalnych sklepów i keyshopów. Sprawdź tabelę powyżej, porównaj z historycznie najniższą ceną i ustaw alert, aby nie przegapić kolejnego spadku.

Według naszych danych 帝国战争:星际 nie jest obecnie dostępne na GeForce NOW. Musisz uruchomić grę lokalnie na swoim PC. Przeglądaj gry dostępne na GeForce NOW.

Tak. 帝国战争:星际 ma oficjalną stronę w sklepie Steam. Możesz też kupić klucz Steam do 帝国战争:星际 od zewnętrznych sprzedawców. Nasza porównywarka zawiera obecnie 1 oferta z DRM Steam. Wybierz jedną, aby mieć pewność, że pobierzesz 帝国战争:星际 na platformie Valve.

Nie w tym momencie. Valve oznacza 帝国战争:星际 jako niewspierane na Steam Deck. Śledź XD.deals - monitorujemy aktualizacje Proton i poprawki społeczności. Przeglądaj gry zweryfikowane na Steam Deck lub grywalne na Steam Deck.

Według naszych danych 帝国战争:星际 nie jest obecnie dostępne w PC Game Pass, EA Play ani Ubisoft+. Katalogi tych usług uzupełniamy na bieżąco, więc przed decyzją warto sprawdzić status także u źródła. Jeśli kupujesz, XD.deals pomoże znaleźć najniższą cenę.

Nie - XD.deals nie jest sklepem. Jesteśmy porównywarką cen, która śledzi najlepsze oferty na 帝国战争:星际 w oficjalnych sklepach i zweryfikowanych keyshopach. Kliknij "Przejdź do sklepu" przy wybranej ofercie, a przekierujemy Cię na stronę sprzedawcy.

Najlepsze ceny za 帝国战争:星际

1 Steam Steam Official
0,00 zł

Chcesz kupić w najlepszym momencie? Ustaw alert cenowy na XD.deals i otrzymaj powiadomienie, gdy 帝国战争:星际 osiągnie historycznie najniższą cenę.

Utwórz alert
Dołącz do Discorda
Uzyskaj szybką pomoc od społeczności i bądź na bieżąco z promocjami
Ustaw alerty cenowe
Otrzymuj powiadomienia e-mail, gdy cena gry spadnie do Twojego poziomu
Załóż darmowe konto
Odblokuj wishlisty, alerty cenowe i synchronizację ze Steam